yenileniyoruz

Otobilgi Ekspertiz, ikinci el araçların öncesini ve sonrasını, kaza vakalarını, alanında uzman, gerekli yetki belgelerine sahip kişiler ile TUV ve TSE onaylı ekipmanlarla aracın o anki durumunu  test edip ve denetleyen ve ayrıntılı “Oto Ekspertiz raporu” düzenleyen Türkiye’nin ilk profesyonel, tarafsız, bağımsız ve donanımlı Oto Ekspertiz organizasyonlarından biridir. Merkezimizde profesyonel ekip ve ekipmanlarla  bağımsız güvenli bir ekspertiz raporu sunmak ve alacağınız araçta olası riskleri en aza indirmek için   hizmetinizdeyiz.

Sağladığımız Hizmetler

EKSPERTİZ

Donanım Ekspertizi
Dış Donanım Ekspertizi
Süspansiyon Testleri
Yanal Kayma Testi
Ön Muayene

Kaporta Boya Ekspertizi

Motor Ekspertizi
Mekanik Ekspertiz
Fren Testleri

Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme

OTO BİLGİ  Mini Onarım tekniklerindeki 10 yıllık uzmanlığı ile araç hasarlarınıza çözüm olmaya devam etmektedir. Mini Onarım hizmetinin Türkiye ve dünyadaki yaratıcısı olarak alanındaki tecrübe ve uzmanlığı ile hasarlarınızı, aracınızın orjinalliği bozulmadan onarır.

BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME (PDR-Paintless Dent Repair)?

OTO BİLGİ  Mini onarım, PDR(boyasız göçük düzeltme, paintless  dent repair) uygulaması ve sistemi  uzun yıllardır yapılan  göçük düzeltmesistemi olarak uygulanmaktadır ve bilinmektedir. Dış darbeler sonucu (taş, çeşitli vuruklar, dolu hasarları vb.) aracın kaporta aksamında saç ve alüminyum alaşımlı paneller üzerinde meydana gelen genel olarak boyanın zarar görmediği sacın veyahut panellerin ham maddelerinin uzamadığı panellerde ve daha önce boya işlemi uygulanmamış, macunlu olmayan bölgelerde kaporta göçüklerinin özel el aletleri ve Amerikan menşeli el aletleri ile aracın boyasına zarar vermeden ve herhangi bir boyama işlemi gereksinimi olmadan düzeltilerek eski haline minimize edilmiş olarak getirilme tekniği ve ugulamasıdır.

HIZLI DESTEK
Hizmetlerimiz hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınız için biz buradayız.
Hafta içi her gün 09:00 – 18:00 arası telefon hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Adres:Kaynarca Mahallesi E-5 Altı Yanyol Caddesi No:134-B Pendik / İstanbul
Telefon: 0 (850) 205 09 24
Fax: 0 (850) 205 09 24
Mail: destek@otobilgi.com.tr

wpntr

WhatsApp Hemen Fiyat Öğren !
Hemen Ara
Yol Tarifi