Oto Ekpertiz Hizmetlerimiz

Oto Ekpertiz Hizmetlerimiz

Otobilgi Ekspertiz, ikinci el araçların kaza vakalarını teknik ekipman, teçhizat ve robotlarla test eden ve denetleyen ve ayrıntılı “Oto Ekspertiz raporu” düzenleyen Türkiye’nin ilk profesyonel, tarafsız ve donanımlı Oto Ekspertiz organizasyonudur. Kullanılan oto eksper kontrol merkezi.
Profesyonel ekip ve ekipmanlarla% 100 Güvenli bir Otobilgi Ekspertiz firma ile hizmetinizdeyiz. Tarafımızdan 75.000 araca oto ekspertiz yapıldı.
2. Mobil ve Sabit Araç ekspertiz Hizmetleri Otomobil endüstrisi her geçen gün büyüyor ve ikinci el otomobil satışları artıyor. Bugün, herkes satış ya da ikinci arabanıza ulaşmak isteyen otomobilinizi satmak istediğiniz yerde aynı.
Otobilgi Ekspertiz, her markayı yayınlayan Türkiye’nin ilk Profesyonel, Bağımsız, Tarafsız, Kurumsal Oto Ekspertiz Hizmetidir 2.el Otomobil Oto Ekspertiz Raporu Oto rapor yalnızca 2.Oto ekspertiz Raporu düzenliyor Oto rapor tamir ve bakım yapmaz, aracı satın almıyor veya satmıyor, aracı kurum yapmak yapma.”Oto Ekspertiz Nedir Ve Neden Gereklidir Otobilgi Ekspertiz Özellikle ikinci el araç alımlarında, kontrollerin çoğunluğunu teknolojik cihazlar vasıtasıyla yapan ve son müşteriyi bilgilendiren, eksperler tarafından yapılan tüm denetim eksper tamamen tarafsız kontrol eden muayene şirketleri için araç değerleme firması olarak anılmaktadır Satılan aracın belirtilen özelliklere sahip olup olmadığını belirlemek için danışılır.
Araba Ekspertizlığı, ikinci el araba alımlarında alıcıların ve satıcıların dürüst ve güvenilir alışverişi için çok önemlidir. Teknik ekipmanı, donanım ve mesleki personeli, araç frenini, motoru, elektronik parçaları ve daha fazlasını test eden bir sistemdir. Kullanılan sistem farklı olmakla birlikte, genel olarak 100 ila 120 test gerçekleştirilmektedir. Oto değerleme bugün en güvenilir alışverişin destekçisidir. Bu araçların araba sahibinin bu testlerle gizlediğini bile bilmediği kusurları ve hataları öğrendiniz. Kullanılmış bir otomobil almadan önce mutlaka bir Oto ekspertiz yapılması gereklidir.

Araç sahipleri ayrıca, kendi bilgi ve tecrübelerinin yanı sıra, satıcının beyanına dayanarak aldıkları araçlarda meydana gelen daha sonraki maliyetlerin de mağdurlarıdır. Özellikle boyaya ve kaputa hasar, araç değerinde büyük bir kayba neden olur. Otobilgi Ekspertiz Merkezleri, bu mağduriyetin önüne geçmek için tamamen bağımsız, tarafsız ve Eksper kişilerden oluşan ve uluslararası kalite standartlarına sahiptir

Oto Bilgi Ne yapar ?

İstanbul’da ikinci el araçların test ve muayene hizmetleri yapan bir firmayız. Tüm kontroller, Araç Ekspertiz kadrosu ve en son teknoloji ekipmanlarıyla a-z’ye kadar yapılmakta ve sonuç bir rapor halinde sunulmaktadır. İstanbul Oto ekspertiz her marka aracın tüm kontrollerini iyice yapar. İkinci el otomobil satın almadan önce, otomobilinizi test ettiğinizden ve kontrol ettiğinizden emin olun. İstanbul Oto ekspertiz hizmetleri ile zamanınızı ve paranızı bozmadan sağlıklı bir alışveriş yapın.
Mobil Otobilgi Ekspertiz

Mobil Oto ekspertizler için seçtiğiniz araç sizden uzak olabilir. Mobil Oto Ekspertiz servisini kullanarak, istediğiniz araçla ilgili doğru ve ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz. Mobil Oto ekspertizyle zaman ve seyahat masrafları, ücretsiz olduğu noktaya indirilir. Verilen bilgiler ışığında bir araçtan ayrılabilir veya satın alabilirsiniz. Dolayısıyla yolunuzu kaybetmeyeceksin ve zaman boşuna kayboldun değil. Bu anlamda, mobil Oto ekspertiz servisi size oldukça fazla zaman kazandıracak ve sizi gereksiz erillerden kurtaracaktır. Aracın nerede olursa olsun, mobil Oto ekspertiz ekibi bu hizmeti sunmak için arabaya gider.

Bu konuda ileri teknoloji ile donatılmış Oto Ekspertiz personel, donanımlı ekipman ve bilgisayarlar ile ikinci el otomobil alımlarında gerçek ve tarafsız, sonuç odaklı raporlama sistemi ile çalışıyoruz. Herhangi bir markayla hiçbir bağlantısı yok. Her iki tarafın güvenli ve dürüst alışverişini tamamen tarafsız hale getirmek için hizmet ediyoruz. İkinci el otomobil alımlarında mutlaka aracın ekspertiz kontrol etmeniz gerekir. Oto Ekspertiz, size ikinci el otomobil alımlarında en güvenilir testleri ve kontrolleri sağlayarak zaman ve paradan tasarruf etmenizi sağlar.

WhatsApp Hemen Fiyat Öğren !
Hemen Ara
Yol Tarifi