Kaporta Boya Ekspertizi Neden Önemli?

Kaporta Boya Ekspertizi

Oto Bilgi – Ekspertizin güvenilir tek adresi

Özellikle ikinci el araç satın alırken bazı noktalara dikkat edilir. Bunlardan bir tanesi araç kaportasında boya olup olmadığıdır. Aracın herhangi bir yerinde normal araç boyasının dışında ikinci bir boya olması, aracın hasar gördüğü anlamına gelir ki bu durum aracın değerini düşürür.

Aracın kaportasında boya olup olmadığını anlamanın en kolay yolu, bu konuda uzman bir firmaya aracı göstermektir. Kaporta boya ekspertizleri, araçta sonradan gerçekleştirilen boya olup olmadığını ayrıntılı bir incelemenin sonucunda belirler ve bu konuda en açıklayıcı şekilde bir rapor hazırlar.

Araç kaporta boya testini konusunda uzman ekipler gerçekleştirir. Araç üzerinde ayrıntılı şekilde yapılan inceleme için özel cihazlar kullanılır ve bu cihazlar sayesinde nerede sonradan gerçekleştirilmiş bir işlem varsa belirlenir.

Uzman ekipçe hazırlanan bu rapor, aracı alacak olan müşteriye rapor halinde sunulur. Araç kaporta boyası belirlenmesi konusunda bünyemizde bulunan uzman teknikerlerimiz size en doğru şekilde yaptıkları incelemenin sonuçlarını kısa sürede rapor ederler. Bu sayede almayı düşündüğünüz aracın durumu hakkında en kesin bilgiye kısa sürede ulaşmış olursunuz.

Araç şasi kontrolü, ön ve arka panel kontrolleri, gövde kontrolleri (mikron boya değeri ölçümü), çamurluk, kapı, arka bagaj, tavan kontrolleri, kaput iç direk kontrolü, havuz sacı direk podye sacı kontrolleri ve tampon travers kontrolleri gerçekleştirilir.

HIZLI DESTEK

Hizmetlerimiz hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınız için biz buradayız.
Hafta içi her gün 09:00 – 18:00 arası telefon hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.


Adres:Kaynarca Mahallesi E-5 Altı Yanyol Caddesi No:134-B Pendik / İstanbul

 Telefon: 0 (850) 205 09 24


wpntr

WhatsApp Hemen Fiyat Öğren !
Hemen Ara
Yol Tarifi