Hakkımızda

Oto Bilgi Oto Ekspertiz & Auto Göçük Düzeltme

Otobilgi Garanti’ ile poliçe kapsamında ve poliçe süresi içerisinde meydana gelebilecek her türlü arızaya karşı koruma altına alınmış oluyor.

Uzmanlık Ve Teknoloji

Araçlarınıza robot cihazlar tarafından tüm testler yapılmakta olup , hata payı 0 a indirilerek araç hakkında net verileri alabiliyoruz

Hizmet Raporu

Aracınızın A dan Z ye tüm testlerini yaparak aracınız hakkındaki tüm bilgileri hem yazılı hem görsel olarak size sunmaktayız.

Uygun Fiyat

Her bütçe için özel olarak hazırlanmış paketlerimiz mevcuttur.
Araç alırken , satarken aklınıza takılan soruları hizmetimiz sayesinde cevaplıyoruz.

Oto Bilgi Sizlere neler sunuyor?

Araçlarınız için yapılacak hizmetleri detaylı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Ekonomik Oto Ekspertiz Hizmeti

Sadece 25 dakika içerisinde aracınızın koparta ve boya kontrolleri yapılır, araç altı incelenerek ciddi bir hasar olup olmadığı belirlenir ve rapor teslim edilir.

Tüm ekspertiz testlerini içermektedir.Motor , şanzıman aktarma organları , motor performans (DYNO) ve bilgisayarlı araç beyin kontrolü (OBD) testleri de dahildir.Siz değerli müşterilerimiz tüm bu hizmetler sadece 50 dakika içerisinde yapılıp rapor sizlere sunulmaktadır.

Mobil Oto Ekspertiz Hizmeti

Bulunduğunuz konuma uzman kadromuzda bireylerin gelmesi ile yapılan ekspertiz hizmetidir.Sizler için oto ekspertiz raporu hazırlanır ve sonrasında sizlere sunulur.Siz hiçbir adımda vaktinizi kaybetmezsiniz.İstanbul dışından araç almaya gelecek kişiler için en ideal çözümü sunmaktayız.İstabul’a gelmeden alacağınız aracın durumu hakkında detaylı bilgi tarafınıza ulaştırılacaktır.

Enes Ay

Genel Müdür

Oto Bilgi Oto Ekspertiz Hizmetleri

0 (850) 205 09 24

 

WhatsApp Hemen Fiyat Öğren !
Hemen Ara
Yol Tarifi