Arabada taş izleri nasıl giderilir ?

Hizmetlerimiz hakkında merak ettiğiniz tüm soru0arınız için biz buradayız.

 Telefon: 0 (850) 205 09 24 Hafta içi her gün 09:00 – 18:00 arası telefon hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.


Adres:Kaynarca Mahallesi E-5 Altı Yanyol Caddesi No:134-B Pendik / İstanbul

 Mail:info@otobilgi.com.tr

Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme

otobilgi  KING, Mini Onarım tekniklerindeki 10 yıllık uzmanlığı ile araç hasarlarınıza çözüm olmaya devam etmektedir. Mini Onarım hizmetinin Türkiye ve dünyadaki yaratıcısı olarak alanındaki tecrübe ve uzmanlığı ile hasarlarınızı, aracınızın orijinalliği bozulmadan onarır.

Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme, aracın kaporta aksamları üzerinde meydana gelen ve boyanın zarar görmediği göçüklerin, aracın orijinal boyasına zarar vermeden düzeltilerek eski haline getirilmesi tekniğidir.

otobilgi  KING,Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme tekniği sayesinde aracın orijinalliği bozulmaz, ikinci el satışında değer kaybına uğramaz. Düzeltme işleminden etkili bir sonuç alınabilmesi için kaportada göçük bölgesindeki sacın uzamamış ve boyanın zarar görmemiş olması gerekir.

Daha önce hasar görmüş, macunlanıp boyanmış saç veya alüminyum alaşımlı paneller üzerindeki göçüklerin giderilmesinde bu onarım tekniği kullanılmaz. Böyle durumlarda macunun ve boyanın çatlama ihtimali çok yüksektir. Boyasız kaporta göçük düzeltme işleminde, üzerinde göçük bulunan panelin arkasına özel aletlerle ulaşılır dışa doğru masaj yöntemi ile göçük düzeltilir. Dünyada üretilen araçların panel arkalarına ulaşılabilme % 85-90 oranındadır.

Ulaşılamayan veya arkası kapalı olan (kapı direkleri, arka çamurluk vs.) bölgelerdeki kaporta göçükleri “Otobilgi  KING Yapıştırmalı Göçük Çektirme” seti ile yüksek oranda düzeltilebilirler. Onarımı “Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme” tekniği ile yapılamayan kaporta göçükleri geleneksel yöntemlerle düzeltilip, boyanmak durumundadırlar.
5 cm çapında bir göçüğün düzeltme süresi, bulunduğu konuma bağlı olarak, ortalama 30-45 dakikadır.


Otobilgi  KING Mini Onarım Hizmeti” kapsamına giren kaporta hasarları:

  • Boyanın zarar görmediği 5 cm çapa kadar kaporta göçükleri

**Anlaşmalı olduğunuz sigorta şirketine göre ölçüsel limitler değişkenlik gösterebilir.

Otobilgi  KING  Mini Onarım Hizmetlerinden yararlanmak için hemen randevu alın.

Telefon: 0 (850) 205 09 24 Hafta içi her gün 09:00 – 18:00 arası telefon hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.


Adres:Kaynarca Mahallesi E-5 Altı Yanyol Caddesi No:134-B Pendik / İstanbul

 Mail:

info@otobilgi.com.tr

BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTMEboyasız göçük düzeltme istanbul,boyasız göçük düzeltme pendik,boyasız göçük düzeltme kaynarca,boyasız göçük düzeltme istanbul anadolu yakası,boyasız göçük düzeltme nasıl yapılır
wpntr

WhatsApp Hemen Fiyat Öğren !
Hemen Ara
Yol Tarifi